TEL: +355682074039

Vizita nga mjeke profesioniste me aparatet me te avancuara

Tek ne do te gjeni gjithcka per syte tuaj!

Staf i kualifikuar me eksperience shume vjecare

Dyqan optike i pajisur dhe shume afer jush!

www.syze.al | Klientet e klinikes kane 20% ulje per cdo porosi online!

Specialistet me te mire te oftalmologjise

Lentet e kontaktit

Partnere e firmes me te madhe ne bote per lentet e kontaktit te buta CIBA VISION®.

Te ne do te gjeni te gjithe gamen e produkteve cilesore te CIBA VISION®

Lentet me te mira per JU do ti gjeni vetem tek ne!!!!

Sy te mrekullueshem per te gjithe me lentet e kontaktit me ngjyre FreshLook.

Distributori i vetem ne Shqiperi CIBA VISION®[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]