TEL: +355682074039

Vizita nga mjeke profesioniste me aparatet me te avancuara

Tek ne do te gjeni gjithcka per syte tuaj!

Staf i kualifikuar me eksperience shume vjecare

Dyqan optike i pajisur dhe shume afer jush!

www.syze.al | Klientet e klinikes kane 20% ulje per cdo porosi online!

Specialistet me te mire te oftalmologjise

Transplanti i qerpikeve

Transplanti i qerpikeve

Transplanti I qerpikeve ose punch-transplanti folikular I qimeve-per korektimin e formes se vetullave dhe te gjatesise se qerpikeve.
Gruan modern e shqeteson fakti qe qerpiket e saj nuk I pergjigjen ne dendesi standartit te idustrise. Por tashti mund te jeni te qete. Mjafton t’I drejtohemi te rejave te fundit te medicines estetike te ekstracionit folikular te flokeve-dhe te bejme transplantin e qerpikeve.
Keni deshire te keni qerpike te dendura e te gjata? Pa problem!