TEL: +355682074039

Vizita nga mjeke profesioniste me aparatet me te avancuara

Tek ne do te gjeni gjithcka per syte tuaj!

Staf i kualifikuar me eksperience shume vjecare

Dyqan optike i pajisur dhe shume afer jush!

www.syze.al | Klientet e klinikes kane 20% ulje per cdo porosi online!

Specialistet me te mire te oftalmologjise

Daily Archives: 15 October, 2012

Website i ri – Klinika “UZLLOVA”

Tani jo vetem mund te komunikoni direkt me mjeket e klinikes Uzllova 

-Te porosisni lente apo syze

-Te regjistroheni  me profesore te mirenjohur te Moskes dhe Insitutit FJODOROV

-Per pacientet e Pogradecit dhe te Fierit, pacientet tani mund te konsultohen ne vend banim ne Optikat UZLLOVA  ,mjafton te regjistroheni ne ditet me te voliteshme per Ju

me tel +355682074039
Tel fiks +35542252306

JENI TE MIREPRITUR NE KLINIKEN TONE PER TE MARRE KONSULTEN ME TE MIRE DHE REKOMANDIMIN ME BASHKOHOR PER ZGJIDHJEN E SHQETESIMIT TUAJ !