Hyrja
Kontakto
Kerko
Shqip | English
Anetaret
Anetari
Fjalekalimi
Kam harruar fjalekalimin

 
Klinika jone ju ofron per here te pare kontakt me mjekun te problemeve qe keni me syte drejtperdrejt nepermjet internetit. Mjafton te regjistroheni dhe do te keni mundesi te dergoni problemin tuaj dhe te merni pergjigje nga mjeket tane drejtperdrejt nga shtepia juaj.
 
© Copyright 2005. All rights reserved. Built by Gorani.net